13 największych scen tańca w filmach, które nie dotyczą tańca

filmach

Cieszę się, siedząc w tym miejscu, zanurzony w filmie, ale potem, skądinąd, obsada wskakuje do improwizowanej flash mob, gdzie wszyscy znają kroki. Co wtedy?

Sporządzono dobrze, sceny te mogą przynieść najlepsze efekty w każdym filmie i prowadzić kampanię. Oto niektóre z najlepszych scen tańca, które płynnie przechodzą do filmów, które nie są w żaden sposób o dostanie się do rowka lub potrząsając ciałem.

1. Dziękuję bardzo: scrooge (1970)

Wiem, że zaczynamy od komedii muzycznej, ale ta scena jest bardzo niepokojąca. Scrooge jest całkowicie ignorantem faktu, że całe miasto jest tak zadowolone, że nie żyje, że są gotowi do śpiewania i tańca wraz z jego kortege podczas podróży na cmentarz.

2. Taniec Stiflera: American Wedding (2003)

Gdy Jim poszukuje projektantki ślubnej swoich marzeń żony, jego przyjaciel zdoła obrażać cały gejowski bar. Aby udowodnić, że „jeśli był gejem, wszyscy by go chcieli”, inicjuje tańce w środku klubu nocnego.

filmach

3. Dzień-o (piosenka łódź banana): Beetlejuice (1988)

Aby pozbyć się nowych właścicieli z domu, niedawno zmarła para, Maitland posiada ciała Deetzów i ich gości obiadowych, dzięki czemu śpiewają i tańczą kalypso.

4. Billie Jean moonwalk: Powrót do przyszłości III (1990)

Kiedy Marty spotyka Buford Tannen i jego gang po raz pierwszy na Dzikim Zachodzie, Tannen wylatuje z ręki, gdy nazywa się „Mad Dog”. Wyrzuca broń, wskazuje na Marty’ego i krzyczy: „Dance!” Podczas kręcenia zdjęć. Marty odpowiada za to, że Billie Jean kłania się po barze, aby uniknąć pocisków.

5. Koniec kredytów: Milioner z Slumdog (2008)

Nie jest to część filmu, ale fantastyczny sposób na wprowadzenie Bollywood po tym jak Jamal wygrał indyjską wersję „Kto chce być milionerem”, a wreszcie dostaje swoją dziewczynę.

6. Skręć i krzyczeć: Dzień Ferris Bueller (1986)

Nadal nie jestem całkiem pewien, jak Ferris i przyjaciele spakują tyle w ciągu kilku godzin, ale kiedy Cameron twierdzi, że nie widział nic dobrego w ciągu dnia, Ferris porwał całą paradę, przejął pływak i poświęcił mu piosenkę . Cue uczestnictwo wszystkich.

filmach

7. Nie jesteśmy sami: Klub śniadaniowy (1985)

Po więzieniu w sobotę w areszcie i angażowaniu się ze sobą, prawdopodobnie po raz pierwszy w życiu szkolnym, mózg, lekkoatleta, koszyczek, księżniczka i przestępca wyrwają się i prowadzą do zamieszek wokół szkoły testując swoje tańce na torze Karli DeVito.

8. Pałeczki: Big (1988)

Żyjąc jako 13-letni chłopiec w ciele 30-letniego mężczyzny, gdy chce się stać duży, Josh znajduje się w sklepie z zabawkami, mówiąc do właściciela firmy zabawkowej, dla której pracuje. Zapewnienie dziecięcej perspek`

tywy światu dorosłemu ma sens, a granie na pianinie podłogowej powoduje wyprowadzenie dzieciaka w jego szefie.

9. Stary czas rock and rolla: ryzykowny biznes (1983)

Tom Cruise gra nastolatków mając czas swojego życia, a jego rodzice nie ma. Ta scena ma miejsce przed główną przekleństwem, ale to chyba scena filmowa, która wysłała wszystkich nastolatków, którzy zeskoczyli

z podłogi laminowanej w skarpetki. Cóż, kiedyś. Teraz prawdopodobnie oglądają dziwne programy telewizyjne i grają automaty do gry Game of Thrones.

10. Taniec klubu: Białe pisklęta (2004)

To, co zaczęło się od dwóch rywalizujących grup przyjaciół, próbujących być najbardziej seksownym w walce tanecznej w klubie nocnym, przekształciła się w niesamowity improwizowany taniec po tym, jak obaj ukrywali agentów FBI, ukrywając się jako dziedziczki hotelu, przynosząc swoje umiejętności hip hopowi na parkiecie.

filmach

11. Puttin ‚on the ritz: Młody Frankenstein (1974)

Dr Victor Frankenstein ma zamiar pokazać tłum widzów, że jego potwór jest posłuszny. Demonstracja kończy się żywą wersją Puttin ‚On The Ritz i, podczas gdy potwór tylko śpiewa bardzo wysokim głosem, jest zaskakująco jasny na nogach.

12. Wszyscy (Backstreet’s back): To koniec (2013)

Po przybyciu do nieba Jay Baruchel korzysta z prawa do chęci uczestniczenia w scenie tanecznej. Nie każda stara scena taneczna; ten jeden naprawdę zjednoczył Backstreet Boys i widzieliśmy, jak śpiewają jeden z najbardziej znanych hitów.

13. Nigdy nie wiadomo: Pulp fiction (1994)

Oczywiście, wszystko to, czego brakowało od spragnionego krwiożerczego, zabijania filmu było przekręceniem w jadłodajni. Możemy jako szansę oderwać oddech w filmie, traktujemy Vincenta Vegę i Mię Wallace, które mają boogie.