Taniec z gwiazdy Runner-up Fatone sidła teleturnieju Gig

Dawny ‚ NSYNC członkowskich i Dancing with Stars ulubionych Joey Fatone jest ustawiona do przyłączenia się do teleturnieju szybko śledzone prime time The Singing Bee, czyli rok 2007 wersja jaka to melodia, gdzie zawodnicy są wymagane do zapamiętania teksty piosenek pop w celu wygrania gotówki. Show, które pierwotnie zostały ustawione na powietrze pod koniec sezonu, był zestaw do powietrza w 19 lipca przez NBC konkurować z FOX network nie zapomnij teksty, który jest bardzo podobny do The Singing Bee Pokaż format. Taniec z gwiazdami Fatone jest gotowy, aby urozmaicić show z jego konkurencyjnej jeszcze miły postawa, żebrowania jego rywal hosta, Wayne Brady śpiewanie piosenki.

„I rzeczywiście powołany go i powiedział: ‚tak ‚słyszę, że niby wykonujesz podobny show? Powiedział: ‚tak, to podobne’, i powiedziałem: ‚Nasza jest lepsza’.” Fatone powiedział w rozmowie z New York Daily News. Jednak szczegóły wersji Wayne Brady i FOX nie są jeszcze nagłośnione. Dwa koncerty zostaną uruchomione dwa odcinki na tydzień, z Singing Bee we wtorek i środę i nie zapomnij teksty wietrzenie w środę i czwartek, tym samym umieszczając środa pole bitwy na pokazy.

Singing Bee będzie umieszczenie niektórych ogromną payoffs stawką dla zawodników w konkursie endurance stylu. Ponadto jego obowiązków nie obejmie wszelkie nuci mimo jego doświadczenie w scenie pop z zespołem ‚ NSYNC.

Fatone obecnie znajdujących się na Dancing with Stars tour i jest taping Pokaż NBC, w tym samym czasie. Opisuje on swoją pracę jako hosta przez powiedzenie „Moja rola jest tylko po to, aby utrzymać ją w ruchu, oczywiście mam tło muzyczne, więc tego typu pomaga. Mimo, że, dzięki Bogu, nie będzie naprawdę być oglądania mnie śpiewać. „Ale staram się im pomóc, jeśli bałagan.”

Fatone’s zaangażowanie w The Singing Bee nie dotyka jego uczestnictwa w Dancing With the Stars, który jest wciąż trwają, więc dla fanów, brak wiadomości to dobra wiadomość dla tour posiadaczy biletów.