W jakim wieku dzieci powinny rozpocząć lekcje tańca?

Ciała młodych dzieci rośnie i szybko zmienia. Więc to jest bardzo ważne, aby nie wymagają bardziej fizycznie i intelektualnie, niż mogą bezpiecznie zarządzać. Lat przedszkolnych są wspieranie zdolności motorycznych poprzez szereg działań mających miejsce w różnych ustawień. Nie ma wątpliwości, że jest korzystne, aby uzasadnić interes w ruchu i ćwiczeń już w życiu, jak to możliwe. Otyłości i jej zagrożenia dla zdrowia jest coraz większy problem w wielu częściach świata.

Rzetelnej opinii jest to, że małe dzieci i w wieku przedszkolnym powinien mieć co najmniej sześćdziesięciu minut nawet do kilku godzin na dobę, bez struktury aktywności fizycznej. Oni również nie powinno być siedzący tryb dłużej niż godzinę, w czasie, z wyjątkiem przypadków, gdy śpi. Być może niektóre dzieci oznakowane jako „hiper aktywnych” faktycznie nie są ale mają rodziców, którzy nie mogą poradzić sobie z ich poziom energii.

Małych dzieci o około osiemnaście miesięcy będzie doświadczenie muzyki przez taniec z szczęśliwy entuzjazm. To znaczy, że są one gotowe do formalnego klasy. Nie są one zwykle wystarczająco dojrzałe, aby postępować zgodnie z instrukcjami, wystawiony w sesji, ani nie mają niezbędnych kontroli fizycznych. Musimy pamiętać, że dzieci rozwijają się w różnym tempie.

Renomowanych szkół będzie zwykle nie wziąć najmłodszych do baletu lub dotknij aż trzech lub czterech lat. Wszystkie instrukcje w form tańca, takich jak tap, jazzu i baletu należy bezpośrednio odnoszą się do rozwoju fizycznego dziecka. Rozwój fizyczny i wiek chronologiczny nie musi iść w parze.

1-2 roku życia można bezpiecznie uczestniczyć „Mama i ja” sesji, gdzie mają one ponownie zapewnienia obecności kogoś znanego im. Niektóre placówki umożliwić dwóch latków do wzięcia udziału w klasie tygodniowy trzydzieści minut. Są szkoły, które zaczynają się lekcje baletu formalne proste o trzy i pół. Nie koniecznie jest to dobry pomysł. To jest łatwo uszkodzić młodych organów poprzez wadliwe nauczania. W balecie „frekwencja” jeśli podjęte zbyt wcześnie może spowodować problemy. „Frekwencja” jest rotacji zewnętrznej nogi z biodra, tak, że tancerze kolan i stóp są stojące z dala od ciała. Przedsiębiorstwo „pointe” (gdzie tancerz wznosi się końce palców podczas wykonywania kroków baletowych) pracy zbyt wcześnie może prowadzić do deformacji stóp.

2-3 roku zycia nie trzeba formalnych lekcji. Muszą one ruch kreatywny klas gdzie oni niech off steam, zabawy i używać swojej wyobraźni. Uczniów w wieku poniżej siedmiu nie powinien brać udziału w motywach. Wykonanie dla obcych mogą być negatywne doświadczenia dla niektórych.

Co trzeba szukać w wyborze szkoły? Konieczności podjął decyzję, aby pozwolić dziecku nauczyć się tańczyć, jak możesz znaleźć odpowiedni nauczyciela? Przede wszystkim wziąć na pokładzie, że emerytowanych tancerek nie jako oczywiście zrobić dobrych nauczycieli. Jest to niezbędne do zrozumienia społecznego i fizycznego rozwoju dzieciństwa, jak i psychologii dziecka. Nauczyciel musi jak młodszych grup wiekowych i być w stanie strike relacji z nimi. Późno, wielki baleriny Margot Fonteyn powiedział, „sztuka nauczania sztuki tańca i baletu są dwa różne sztuki, nie zawsze osiągnięty przez tę samą osobę.” Nauczanie jest powołaniem i potrzebuje szkolenia, wiedzy i doświadczenia. Te ćwiczenie musi hae dźwięk nauczania metody, wyobraźni i nieograniczony entuzjazm. Osoba odpowiedzialna musi móc zachować kontrolę nad klasą bez coraz speszony lub podnoszenie głosu jego lub jej nadmiernie.

Rodziców powinny móc oglądać klasy za pomocą okna lub monitora TV. Ich obecność w studio, sam będzie uciążliwe.

Wiele rodzajów ruchu bierze się pod uwagę na przykład, jak już wspomniano baletu i jazzu, również improwizowany, gimnastyki artystycznej (połączenie tańca i gimnastyki) i dotknij tańca, aby wymienić tylko kilka.

Jakie są korzyści dla małych dzieci, które uczęszczają na zajęcia taneczne? Uczą, że takie umiejętności są uważnie słucha i nie mówić podczas instrukcji. Ponadto uczą się, że członek grupy i podjąć włącza. Klasy oferuje opportuity przenieść do beat, muzykalność i posługiwanie się wyobraźnią. Osoby biorące udział nauczyć się wyrażać swoje uczucia i emocje fizycznie w sposób nieagresywny. Uczniowie są pomógł, aby lepiej zapoznać się z ich ciał i kreatywnie wykorzystać ich ciała. Sesje można również oferta doświadczeń różnych kultur. Do tej listy świadczeń możemy dodać, że fizycznego elastyczności, koordynacji i układu sercowo-naczyniowego i ogólne zdolności zostały ulepszone. Lekcje tańca są działania integracyjne i zwiększających zaufanie.

Zajęcia taneczne są przydatne do wszystkich w tym dzieci o specjalnych potrzebach. Children’s Hospital w Bostonie w Stanach Zjednoczonych skonfigurować program tańca dla dzieci z zespołem Downa. Pod koniec programu uczestników wykazało zmniejszenie BMI a także świadczeń socjalnych, poprawę ogólnego stanu zdrowia i zwiększenie pewności siebie.

Aby dać młodym dzieci możliwość dowiedzieć się o taniec w młodym wieku jest dać im to wspaniałe wprowadzenie do estetyczne aspekty życia.